Wesele z drona - filmowanie ślubu z drona

Wesele to najważniejsza impreza dla Pary Młodej. Idąc dalej z taką świadomością, chcemy uczynić wszystko, aby ten specjalny wieczór, był najlepszy w życiu, zarówno dla nowożeńców, jak i gości weselnych. Każdy marzy o tym, aby jego wesele było unikatowe, wyjątkowe, a zabawa przy akompaniamencie najlepszej muzyki - trwała do rana i utkwiła w głowie na całe życie. Wiele pomysłów to nieodłączna klasyka zabawy weselnej, zarówno dla ludzi, którzy chcą nowocześnie podejść do sprawy, jak i dla miłośników starego, dobrego stylu weselnego. Istnieje natomiast pomysł, który ostatnio zyskuje sporą popularność - może nie konkretnie chodzi o stosowanie tego na weselach, ale coraz częściej i to możemy zauważyć. Ujęcia z powietrza - czyli zastosowanie nowoczesnego drona do filmowania z lotu ptaka. Jest to o tyle ciekawe rozwiązanie, że daje nam ogromne pole do popisu i pozwala na stworzenie fenomenalnego filmu wideo z powietrza - bardzo atrakcyjnego i angażującego odbiorcę. Stworzenie własnego, unikatowego filmu weselnego, który zawiera sceny z lotu ptaka, to zdecydowanie coś niesamowitego i dostarczy nam fantastyczną pamiątkę na całe życie, a wspominać to będziemy z wielkim zadowoleniem i uśmiechem na twarzy. Filmowanie dronem wesela doda także całemu filmowi nowoczesności!

 

Dron na ślub / wesele

Wideofilmowanie zabawy weselnej, gości, ślubu, terenu, obiektu - z widoku drona, a tym samym perspektywy lotu ptaka to niepowtarzalne przeżycie i daje nam dużo możliwości - tak na prawdę możemy go wykorzystać w wielu celach, które jedynie mogą pozytywnie wpłynąć na całą otoczkę zabawy i godnie ten wieczór upamiętnić.

 

Malowniczo położone obiekty czy inne elementy dostarczają ciekawe kadry filmowe, dzięki którym z pewnością będzie dużo śmiechu, gdyż nagrywanie wesel dronem pozwala nam zobaczyć więcej w tym samym momencie i co ciekawe - z innej ciekawej perspektywy! Zdjęcia ślubne z drona, to także widowiskowe stworzenie napięcia, po wyjściu z kościoła, gdy Para Młoda wyłania się z sanktuarium i zaczyna nowe życie razem. Technologia, którą wykorzystują drony - pozwala także na robienie zdjęć z lotu ptaka, stwarzając wyjątkowe upamiętnienie tego wydarzenia.

 

Ślubne trendy, które wiążą się z wykorzystywaniem drona, do uwiecznienia najważniejszego momentu w życiu Państwa Młodych - są różne i każdy wykorzystuje tą technologię jaką sobie życzy. Oczywiście, wynajęcie drona na tą okoliczność wiąże się również z profesjonalną obsługą i pomocą w doborze jak najlepszych rozwiązań (scenariusze, efekty, techniki itp.), co na pewno jest ogromnym plusem!

 

Nagrywanie wesel dronem to na pewno bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które szukają czegoś innowacyjnego i chcą zaskoczyć gości weselnych, ale także i siebie - ponieważ odtworzenie relacji  z zabawy jest fantastyczne, a dodatkowo możemy to podziwiać z lotu ptaka. Koszty nie są bardzo wygórowane i z pewnością są adekwatne do oferowanej usługi wideofilmowania. Każdy, kto marzy o czymś wyjątkowym - powinien skusić się na te rozwiązanie i zapewnić sobie wrażenia, o które ciężko bez drona!

Tęczowa 78/5c, Wrocław

tel: 660-783-930

e-mail: freshviewwedding@gmail.com

©  by Fresh View Weddings.