Wybierzcie odpowiedni dla siebie pakiet

Pakiet Film

Jest to najczęściej wybierany przez naszych klientów pakiet. Zawiera on nagrany na specjalnie przygotowany dla Was pendrive film - reportaż z najważniejszego w Waszym życiu dnia. Film jest w pełni udźwiękowiony i zmontowany pod wybraną przez Was muzykę. Długość filmu ustalamy indywidualnie na życzenie pary.

Teledysk ślubny

Teledyski ślubne są szybkim i dynamicznym reportażem z dnia Waszego ślubu. Ich długość ustalamy indywidualnie, jednak nie przekraczają one 10 min. Teledysk zmontujemy pod wybraną przez Was muzykę i nagramy na specjalnie przygotowany pendrive.  

Trailer

Decydując się na dodatkowy pakiet trailer, już po paru dniach od Waszego ślubu będziecie mogli wysłać znajomym minutową zapowiedź filmu lub teledysku.

Teledysk plenerowy

Teledysk ten filmujemy w wybranym wspólnie ciekawym miejscu. Możemy przygotować go po ślubie lub przed, tak abyście mogli przedstawić go znajomym na weselu. Ujęcia plenerowe mogą być również dodatkiem do Waszego filmu lub teledysku ślubnego.

Podziękowanie dla rodziców

Podziękujcie swoim rodzicom filmem! Napiszmy razem ciekawy i oryginalny scenariusz podziękowań, nagrajmy a Wam pozostanie przedstawić film Rodzicom podczas wesela!

Ujęcia z powietrza

Każdy z wybranych przez Was pakietów możemy wzbogacić robiącymi niesamowite wrażenie ujęciami z lotu ptaka.

Please reload

Tęczowa 78/5c, Wrocław

tel: 660-783-930

e-mail: freshviewwedding@gmail.com

©  by Fresh View Weddings.