Film z podziękowaniami dla rodziców

Zawarcie związku małżeńskiego to bez wątpienia wyjątkowe wydarzenie w życiu dwojga osób, które zdecydowały się wspólnie spędzić przyszłość. To także szczególny moment dla rodziców Pary Młodej, którzy niejednokrotnie służyli im radą i wsparciem w trudnych chwilach. Często też czynnie włączali się w przygotowania do tego najważniejszego dnia w ich życiu. Dlatego też warto wcześniej zadbać o to, aby pokazać rodzicom, jak bardzo jesteśmy im wdzięczni za trud włożony w nasze wychowanie oraz za ramię, którym zawsze nam służyli, kiedy tego potrzebowaliśmy. Za naukę radzenia sobie z przeciwnościami losu i za przygotowanie nas do wyzwań, jakie przed nami  stawia codzienność. Dzień ślubu, w którym sami stworzymy nową rodzinę, jest ku temu idealną okazją, kiedy to możemy przygotować podziękowania dla rodziców.

 

Jeszcze kilkanaście lat temu tego typu podziękowania rodzicom przebiegały w dość schematyczny sposób, kiedy to Para Młoda w trakcie uroczystości weselnej wręczała rodzicom kwiaty i wygłaszała krótkie przemówienie. Jednak tradycja ta w ostatnim czasie ustępuje miejsca bardziej niebanalnym pomysłom. Coraz częściej przyszli Nowożeńcy decydują się na stworzenie wyjątkowej pamiątki w postaci filmu z podziękowaniami dla rodziców, który daje wręcz nieograniczone możliwości wyrażenia emocji, pokazania naszych relacji z najbliższymi oraz ukoronowania dotychczasowych wspólnych przeżyć.

Filmowe podziękowanie dla rodziców

 

Teledysk nawiązujący do pasji, którą zaczepili w nas rodzice, filmowa podróż do przeszłości i wspomnienia najwcześniejszych lat życia, najszczęśliwszych chwil i najważniejszych wydarzeń, a może zabawny skecz, który wywoła u bliskich łzy nie tylko wzruszenia, ale też rozbawienia?

 

Pokazanie historii rozwijającego się uczucia pomiędzy Nowożeńcami, podzielenie się dotychczas skrzętnie skrywanymi anegdotami z naszego związku, sentymentalny spacer po ulubionych miejscach pełnych wspomnień? Pomysłów na filmowe podziękowania może być tyle, ile Par Młodych. W ich realizacji Nowożeńców ogranicza jedynie ich wyobraźnia. Naszym zadaniem z kolei jest to, aby wszystkie te pomysły wcielić w życie i stworzyć wyjątkową pamiątkę filmową, którą młodzi małżonkowie będą mogli podzielić się z rodzicami i weselnymi gośćmi w trakcie oczepin. Tak przygotowany materiał filmowy bez wątpienia na długie lata zapadnie w pamięci bliskich, a także będzie wyjątkową pamiątką, po którą rodzice z pewnością będą sięgali niejednokrotnie.

 

Wiedząc, jak ważnym momentem w trakcie przyjęcia weselnego jest ten dedykowany rodzicom, oferujemy Państwu dodatkową usługę w ramach proponowanych przez nas pakietów wideofilmowania weselnego. Chcąc zadbać o to, żeby czas weselnych podziękowań był nie tylko wzruszający, ale też nieszablonowy i przykuwający uwagę. Każdemu z realizowanych materiałów oddajemy całą uwagę, wiedzę i zdobywane przez lata doświadczenie - gwarantujemy unikalne i wyjątkowe filmy dziękujące rodzicom czy wychowankom. Służymy radą i pomocą w przygotowaniu scenariusza do tej wyjątkowej produkcji oraz dokładamy wszelkich starań, aby wspomnienie chwili, w której Para Młoda zaprosi gości na ten niecodzienny seans filmowy, jeszcze na długo po dniu ślubu wywoływała uśmiechy i sprawiała, że bliscy chętnie będą wracali do niej myślami.

Tęczowa 78/5c, Wrocław

tel: 660-783-930

e-mail: freshviewwedding@gmail.com

©  by Fresh View Weddings.